اخبار
اخبار
لامبورگینی مدل چهارم را به خط تولید خود اضافه می کند
انتشار خبر: 1396/03/13

گروه بین الملل: مدیرعامل لامبورگینی اعلام کرده است که یک مدل GT چهار در به خط تولید این خودروساز ایتالیایی اضافه می شود.

به گزارش خبرخودرو، Stefano Domenicali اعلام کرده زمانی که شاسی بلند Urus وارد بازار شود، هدف بعدی این خودروساز دست یابی به فروش سالانه پنج رقمی خواهد بود. این خودروساز سال گذشته 3475 دستگاه هوراکان و اونتادور را فروخت و گمان می رود Urus میزان فروش این خودروساز را حداقل به دو برابر برساند در حالی که لامبورگینی در پی ساخت مدل چهارم خود برای دست یابی به فروش بیش از 10 هزار دستگاه است.

Domenicali طی مصاحبه ای اظهار داشت زمانی که لامبورگینی ثبات را در خط تولید سه مدله خود ببیند به تولید مدل چهارم فکر می کند.

وی اعلام کرد مدل چهارم این خودروساز می تواند از تاریخ غنی لامبورگینی در توید خودروهای چهار در GT همچون Espada و Urraco الهام بگیرد.

Domenicali گفت: "میراث خودروهای GT و چهار سرنشین به ما ایده می دهند اما بر عهده ما است که فکر کنیم و یک رویکرد را انتخاب کنیم. ما امروز آماده نیستیم در حال بررسی نیازهای فنی هستیم. فعلا هیچ چیز مشخص نیست. ما باید برای سناریوهای متفاوتی آماده شویم."