اخبار
اخبار
در قلب تپنده تيگو٧ چه مي گذرد؟
انتشار خبر: 1396/05/15


به گزارش خبرخودرو، چري تيگو ٧ لوكس ترين محصول چري است كه اخيرا وارد بازار كشور گرديده است ، هفته گذشته رونمايي با شكوه اين خودروي زيبا در هتل اسپينانس صورت گرفت كه بسيار مورد توجه واقع گرديد.

اما آنچه بيش از همه چري تيگو٧ را معروف كرد انجام تست هاي مختلف در شهرهاي مختلف كشور و نقاط مختلف آب و هوايي و همچنين مقايسه تست شتاب خودرو با بسياري از رقباي وارداتي مطرح بود كه تيگو٧ سربلند و پيروز از ميدان درآمد.

علت اين برتري را ميتوان در مزيت اصلي كه همان موتور توربو شارژر پر قدرت با توان ١٤٧ اسب و گشتاور ٢١٠ نيوتن مي باشد دانست.

اين موتور نيز دست پرورده شركت معروف اتريشي avl مي باشد كه همواره سابقه خوبي در توليد موتورهاي با كيفيت داشته و توانسته در تست هاي گوناگون ودر طول سالهاي گذشته موتورهاي با دوام و قدرتي را توليد نمايد كه گذر زمان اين حكايت را اثبات مي كند.

اما كار اينجا تمام نمي شود گيربكس دو كلاچه اتومات ٦ سرعته ساخت شركت آلماني و خوش سابقه گتراگ نيز به كمك مي آيد تا تيگو ٧ با قدرت نمايي خود را به رخ رقيبان بكشاند.

موتور توربو اين خودرو چندين سال است كه آزمايش بلند مدت خود را پس داده و با موفقيت عمل نموده تا با هماهنگي با اين گيريكس بتواند اثر بخش عمل نمايد