اخبار
اخبار
به روزرسانی پورشه 911
انتشار خبر: 1396/06/01


گروه بین الملل: نسل 993 پورشه 911  از نظر بسیاری بهترین نمونه  آن است.  این خودرو دارای آخرین نسل از موتورهای خنک شونده توسط هوا است و حتی با استانداردهای امروزی خودروی اسپرتی فوق العاده محسوب میشود. البته هنوز هستند کسانی که فکر می کنند این خودرو امکان به روزرسانی و بهینه سازی را دارد.

به گزارش خبرخودرو، شرکت Guntherwerks جز آن دسته افرادی است که عقیده دارد خودروی فوق جای به روزرسانی را  دارد و به همین دلیل نمونه جدیدی از آن تحت نام 400R را معرفی کرده است. Guntherwerks 400R دارای ظاهری تغییر یافته است و به سپر، گلگیر و حتی سقف فیبر کربنی مجهز شده است. گلگیرهای جدید عرض خودرو را 30 میلی متر بیشتر کرده اند و امکان نصب تایرهای 315 را فراهم کرده اند.

400R دارای یک موتور 4.0 لیتری شش سیلندر به توان 400 اسب بخار و گشتاور 330 پوند فوت است که در کنار یک جعبه دنده شش سرعته Getrag GSO قرار گرفته. از دیگر به روزرسانی های این خودرو می توان به شمش های تثبیت کننده در قسمت های جلویی و عقبی، ترمزهای ساخت برمبو، ورودی های هوای فیبر کربنی روی سپر جلو رینگ های آلومینیومی دست ساز و تایرهای ساخت پیرلی اشاره کرد.