اخبار
اخبار
مزدا قیمت گذاری و جزئیات تریم های CX-3 مدل 2018 را اعلام کرد!
انتشار خبر: 1396/06/08


گروه بین الملل: برای مدل سال 2018، مزدا مجموعه‌ای از به روز رسانی‌ها را برای کراس آور مشهور CX-3 در آمریکا تدارک دیده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سیستم ترمز شهری هوشمند اشاره کرد که اکنون روی تمامی‌ تریم ها به صورت استاندارد عرضه شده است.

به گزارش خبرخودرو، از سوی دیگر سیستم G-Vectoring Control نیز اکنون به صورت استاندارد روی همه تریم ها وجود دارد، این سیستم در واقع مکمل سیستم 4 چرخ پیش ران مزدا می‌باشد، در عین حال شاسی و سیستم فرمان نیز برای هندلینگ بهتر و راحتی بیشتر بازبینی شده‌اند.

از جمله مهم‌ترین تجهیزات جدید این خودرو می‌توان به صفحه نمایش رانندگی فعالی تمام رنگی، صندلی برقی راننده با تنظیمات مموری و فرمان گرم شونده اشاره کرد.

با خرید مدل پایه CX-3 جدید (دیفرانسیل جلو 20 هزار دلار، دو دیفرانسیل 21 هزار دلار) این تجهیزات به صورت استاندارد روی خودروی شما وجود خواهند داشت: صندلی‌های پارچه‌ای، پنجره‌های برقی، قفل برقی درب‌ها از راه دور، آینه‌های برقی، دو پورت USB، دوربین پشتیبانی، بلوتوث و صفحه نمایش 7 اینچی مزدا کانکت.

مدل متوسط CX-3 تورینگ (دیفرانسیل جلو 22 هزار دلار، دو دیفرانسیل 23 هزار دلار) به جای رینگ‌های استاندارد 16 اینچی، از رینگ‌های 18 اینچی استفاده می‌کند و روکش چرمی Lux Suede نیز به آن اضافه شده است. دیگر موارد قابل توجه آن شامل سیستم تشخیص نقاط کور با سیستم هشدار ترافیک عقب، سیستم پیشرفته ورود بدون کلید مزدا، صندلی‌های جلو گرم شونده و آینه بغل‌های مجهز به چراغ راهنما می‌شود. تجهیزات استاندارد جدید برای CX-3 تورینگ شامل چراغ‌های جلوی خودکار، سنسور باران و سیستم تهویه مطبوع خودکار می‌باشد.

یک پکیج آپشن ویژه به قیمت 1410 دلار نیز برای این مدل وجود دارد که مواردی مانند سیستم صوتی BOSE با 7 اسپیکر، مونروف شیشه‌ای برقی، رادیو ماهواره‌ای و یک کاور محفظه بار را به خودرو اضافه می‌کند.

قوی‌تر و بهتر از نسخه تورینگ مدل CX-3، نسخه گرند تورینگ می‌باشد (دیفرانسیل جلو 25 هزار دلار، دو دیفرانسیل 26 هزار دلار) که به مواردی مانند روکش چرم مشکی با دوخت قرمز و تزئینات Lux Suede، چراغ‌های جلو LED سازگار شونده، چراغ‌های مه شکن LED، چراغ‌های روز روشن LED، سیستم ناوبری مزدا، یک سیستم هدآپ دیسپلی رنگی و پدل شیفتر مجهز شده است.

در نهایت مزدا یک پکیج آپشن به نام GT Premium به قیمت 1435 دلار ارائه کرده که مزدای شما را به مواردی مانند رادار کروز کنترل، سیستم ترمز هوشمند، سیستم هشدار خروج از لاین و سیستم کنترل نوربالا به علاوه تمامی تجهیزات جدید مانند صندلی برقی 6 جهته راننده، مموری صندلی راننده، فرمان گرم شونده و سیستم تشخیص علایم راهنمایی و رانندگی مجهز خواهد کرد.

مزدا CX-3 مدل 2018 از ماه سپتامبر در سراسر آمریکا به فروش خواهد رسید.