اخبار
اخبار
ارائه خدمات گسترده سايپا به زلزله زدگان استان هاي غربي
انتشار خبر: 1396/08/24به گزارش خبر خودرو ، در پی وقوع زلزله 7 ریشتری در استانهاي غربي كشور،سرپرست سایپایدک از آمادگی کامل شبکه نمایندگی‌ها و امدادگران سایپا برای کمک به حادثه دیدگان خبر داد.

دكتر رضا تقي زاده ضمن ابراز تاسف، اظهار کرد: با توجه به وقوع حادثه زلزله در استانهاي كرمانشاه و ايلام، نمایندگی‌های سایپا در اين استانها و استانهاي مجاور در راستاي انجام مسووليت‌هاي اجتماعي آمادگی دارند تا به یاری زلزله زدگان بشتابند. به همین منظور در ساعات اولیه صبح روز دوشنبه، ستاد بحران و امدادرسانی تشکیل شد و نیروهای امدادی به مناطق حادثه دیده اعزام شدند. همچنین ۸ نمایندگی در استان های کرمانشاه، ایلام و کردستان به طور ویژه برای ارائه خدمات امدادی مشخص شده اند و ۱۶ دستگاه وانت امدادی و ۳ دستگاه خودروبر و مایحتاج روزانه حادثه دیدگان به همراه نیروی متخصص به مناطق زلزله زده اعزام گردیده اند . علاوه بر این، کل شبکه فروش و خدمات پس از فروش سایپا در کشور ضمن آمادگی برای جمع آوری هدایای نقدی و غیر نقدی ، آماده توزیع این کمک ها در مناطق زلزله زده هستند.

وی ادامه داد: خودروهای آسیب دیده بر اثر زلزله بدون وقت قبلی و با فوریت پذیرش می‌شوند ضمن اینکه قطعات یدکی مورد نیاز به صورت فوری برای نمایندگی‌های این استانها ارسال می‌شود. همچنین بر اساس دستور مدیرعامل محترم گروه سایپا، تمامي نمايندگيهاي گروه سايپا در استان كرمانشاه و استان هاي همجوار موظف به ارائه خدمات در خصوص اسكان آسيب ديدگان ناشي از اين حادثه شده اند.

لازم به ذكر است شماره تماس 096550 به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گويي به هموطنان عزيز خواهد بود.