اخبار
اخبار
شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در حالت آماده‌ باش قرار گرفت!
انتشار خبر: 1396/10/02


به گزارش خبرخودرو ، پس از وقوع زلزله‌ 5.2 ریشتری در استان‌های تهران و البرز، شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، وضعیت ویژه اعلام کرد.

شرکت ایساکو پس از وقوع زلزله، ضمن هماهنگی با ستاد بحران و پلیس راهور، در حالت آماده باش قرار گرفت.

در همین راستا شرکت امداد خودرو ایران که به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان است با افزایش ناوگان امدادی خود در استان‌های تهران و البرز و برخی استان‌های همجوار در حالت آماده باش ویژه بحران قرار گرفت.

نمایندگی‌های شبکه خدمات پس از فروش نیز در حال حاضر برای خدمت رسانی به این دسته از هموطنان آمادگی ویژه دارد تا در صورت بروز بحران، خدمات مورد نیاز را به مشتریان خود ارائه دهد و به همین منظور در حال حاضر تعداد از نمایندگیهای این شرکت که به صورت شبانه‌روزی خدمات ارائه می‌کنند، نیز افزایش یافته است.

بنابراین گزارش، هموطنانی که شب گذشته را در معابر و خیابان‌ها در خودروی خود گذراندند نیز در صورت اعلام نیاز، طبق روال عادی شرکت، خدمات امدادی لازم را دریافت کردند.

گفتنی است، با توجه به وجود پس‌لرزه‌ها و ادامه نگرانی هموطنان در تهران و کرج و استان‌هایی که زلزله را احساس کردند، تمامی نمایندگی‌های ایساکو و اکیپ‌های امدادی در این حوزه تا اعلام وضعیت عادی در آماده‌باش خواهند بود و تمهیدات لازم برای ارائه خدمات اندیشیده شده ‌است.