اخبار
اخبار
ایساکو برترين شرکت خدمات خودرويی در جمع صد شرکت برتر ایران
انتشار خبر: 1396/12/03

به گزارش خبرخودرو ، شرکت خدمات پس از فروش ایران ‌خودرو، (ایساکو) با هفت پله صعود دررده‌ بندی شرکت‌های برتر ایران، در همایش IMI100، برترين ارائه کننده خدمات پس از فروش خودرويي در جمع صد شرکت برترایران شد.

اين شركت در سال پیش در رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران، رتبه 74 را به خود اختصاص داده بود اما امسال با 7 پله ارتقاء به جایگاه 67 دست يافت تا برترين شركت خودرويي ارائه دهنده خدمات پس از فروش در اين ليست باشد.

ایساکودر حالی به این رشد دست یافت که با برنامه‌ریزی‌های مدون و هدفمند برای حفظ و افزایش رضایت مشتریان در قالب برگزاری کار گروه‌های مختلف، پیوسته سعی در ابداع طرح‌های خاص و نوین و توسعه خدمات الکترونیک و به روز داشته است.

درراستاي این تلاش‌ها نيز، بر اساس آخرین ارزیابی وضعیت رضایت مندی مشتریان از فرآیند خدمات پس از فروش خودروهای سواری، در پاييز سال جاري امتياز 743 را در میان شرکت‌های داخلی دريافت كرد و در اين شاخص نيز نسبت به مدت مشابه پيشرفت قابل توجهي را تجربه كرد.

گفتنی است، رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایرانی از سال ۷۷ از سوی سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌شود که شرکت‌های برتر ایران براساس ۲۸ شاخص ارزیابی و معرفی می‌شوند.