اخبار
اخبار
یکسال سرویس دوره ایی رایگان برای خودرو MVM 315
انتشار خبر: 1396/12/21

به گزارش خبر خودرو ، با برگزاری دومین دور قرعه کشی کمپین "هیجان جام جهان با مدیران خودرو" اسامی 15 برنده دیگر نیز مشخص شد تا به همراه برندگان دور اول از مزایای سرویس دوره ایی رایگان برای خودرو های ام‌ وی‌ ام 315 اکسلنت برای یکسال تمام بهره‌مند شده باشند. اواسط آذرماه سال جاری شرکت مدیران خودرو با اجرای کمپینی با محوریت حمایت از ورزشکاران تیم ملی فوتبال ایران وهمچنین معرفی بهتر ام وی ام 315 اکسلنت اقدام به برگزاری کمپینی با نام"هیجان جام جهان با مدیران خودرو" در دوماه متوالی کرد تا از بین خریدران این محصول 6 نفر را به سفر گردشی روسیه و تماشای مسابقات منتخب فوتبال جام جهانی 2018 اعزام کند و همچنین به 30 منتخب دیگر خدمات سرویس دوره ایی یکساله رایگان ارائه نماید.

حال بعد از برگزاری مراسم قرعه کشی دوم که در 25 بهمن ماه در هتل اِرم تهران انجام شده برندگان سری دوم نیزمشخص شدند تا مشتریان برنده از مزایای سرویس دوره ایی یکساله شامل تعویض روغن موتور، تعویض فیلتر روغن، تعویض فیلترهوا، تعویض فیلتر هوای کابین و تعویض فیلتر بنزین در هر 10 هزار کیلومتر و همچنین تعویض رایگان شمع، تعویض روغن گیربکس،تعویض روغن هیدرولیک و ضد یخ، تعویض روغن ترمز در مسافت های تعیین شده مطابق دفترچه گارانتی بهرمند باشند. اسامی برندگان با دریافت کارت مخصوص و اطلاعات دقیق تر از نمایندگی های محل دریافت خودرو خود می‌توانند از خدمات ارائه شده استفاده نمایند.

در ادامه این کمپین جایزه سفر به روسیه برای بار سوم تنها برای انتخاب سه برنده دیگر تمدید شد تا 22 اسفندآخرین فرصت برای انتخاب سه برنده دیگر برای سفر به روسیه باشد.
هم‌ میهنان عزیز می‌توانندجهت اطلاع از جزئیات این کمپین به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه نمایند.