اخبار
اخبار
بی ام و M5 جایزه خودروی عملکرد بالای سال را دریافت کرد!
انتشار خبر: 1397/01/15


گروه بین الملل: بی شک طرفداران خودروهای عملکرد بالا درسراسر دنیا به بی ام و M5علاقه دارند.

به گزارش خبرخودرو، به همین دلیل کمیته جایزه خودروی سال درنمایشگاه خودروی نیویورک امسال جایزه خودروی عملکرد بالای سال 2018 را به بی ام و M5 اعطا کرده است. جالب است که در تاریخ چهارده ساله برگزاری این مراسم این هفتمین بار است که یک مدل از بی ام و موفق به کسب جایزه خودروی سال می شود.

کاندیدهای این رقابت برای دریافت این جایزه باید حداقل 2هزار دستگاه در هر سال تولید داشته و ماهیتی متمرکز بر عملکرد داشته باشند و از 1ژانویه 2017 تا 31 می 2018 حداقل در دو قاره به فروش رفته باشند. بی ام و بیانیه ای رسمی به خاطر این موفقیت منتشر کرده است.

بی ام و اعلام کرد: "ما در بی ام و بسیار هیجان زده هستیم که این جایزه را از سازمان جهانی خودروی سال دریافت کرده ایم. بی ام و سری 5 همیشه نقش مهمی در سبد محصولات بی ام و داشته است. با این نسل ششم از سری 5 می توانیم به مشتریان خود طیف وسیعی از مدل ها از بی ام و 530e هیبریدی شارژی فوق کم مصرف تا بی ام و M5 را ارائه کنیم که سریع ترین بی ام و ساخته شده تاکنون است و شتاب صفر تا صد 3.2 ثانیه دارد."

M5 در بین 11 خودرو از سراسر دنیا در این رقابت پیروز شده ست. این خودرو در لیست رقابت با خودروهایی همچون هوندا سیویک تیپ R و لکسوس LC500 قرار داشت.