اخبار
اخبار
قیمت ویژه برای 20 هزار مشتری ابتدایی هوندا امیز 2018!
انتشار خبر: 1397/02/11

به گزارش خبرخودرو، پیش فروش این خودرو اکنون انجام می شودو گفته می شود این سدان کامپکت به 20 هزار مشتری اول خود با قیمتی ویژه عرضه خواهدشد.

Rajesh Goel، معاون و مدیرفروش و بازاریابی هوندا کارز ایندیا طی مصاحبه ای اظهار داشت: "واکنش ها به هوندا امیز جدید از زمان رونمایی جهانی آن در AutoExpo بسیار جالب توجه بوده است. در طرحی ویژه برای تمام مشتریان وفادار هوندا که حتی قبل از آگاهی از قیمت و جزئیات نسخه های این خودرو اقدام به پیش خرید آن کرده اند تصمیم گرفته ایم تا قیمتی ویژه را برای 20 هزار مشتری اول این خودرو ارائه دهیم."

هوندا نسل دوم امیز را در چهار نسخه E،S،Vو VXعرضه می کند. نسخه ممتاز VXاین خودرو به سیستم سرگرمی با نمایشگر لمسی 2 اینچی DIGIPAD و پشتیبانی اپل کارپلی و اندروید اتو، تهویه هوای خودکار، دکمه استارت استاپ موتور، ورودی بدون سویچ، آینه های کناری برقی قابل تنظیم، چراغ های راهنمای LED،سنسورهای پارک عقب با دوربین، چراغ های مه شکن و رینگ های آلیاژی مجهز است. هونداگیربکس CVTرا در نسخه ممتاز VXیا نسخه پایه Eاین خودرو ارائه نمی دهد.

مشتریان میتوانند موتور 1.2 لیتری i-VTECبنزینی با قدرت 90 اسب بخار و گشتاور 110 نیوتون متر یا 1.5 لیتری i-DTEC دیزلی با قدرت 100 اسب بخار و گشتاور200 نیوتون متر را برای این خودرو انتخاب کنند. گزینه های گیربکس این خودرو نیزشامل دستی پنج سرعته و CVTاست.