اخبار
اخبار
با کمک وزیر صنعت به شکوفایی صنعت خودرو کمک می کنیم
انتشار خبر: 1397/10/11

به گزارش خبرخودرو ، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم متعهد شدن خودروسازان به تحویل به موقع پیش فروش های گذشته اظهار داشت: اخیراگلایه هایی در خصوص کیفیت و گرانی قیمت خودروها به گوش می رسد در حالی که خودروسازان داخلی باید در این خصوص تعهد داشته باشند .

محمدرضامنصوری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرخودرو، تصریح کرد: خودروسازان ابتدا باید تعهدات پیش فروش های گذشته خود را انجام دهند سپس اقدام به تحویل پیش فروش های جدید نمایند تا از نارضایتی مشتریان جلوگیری شود.

نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: چنانچه حمایت های دولت از جیب مردم پرداخت نشود با آن مخالف نیستیم بلکه معتقدیم دولت باید از صنعت و تولید حمایت کند اما باید در نظر داشت در حالی که نرخ دستمزدها بسیار پایین است و گاها فردی که قصد خرید خودرو دارد باید 20 سال صبرکند نباید قیمت خودرو را افزایش داد.

این عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با رد اظهارات منتسب به ایشان مبنی بر واردات خودرو دست دوم از افغانستان اظهار داشت: در خصوص خبر کذبی که تمام سایت های داخلی و خارجی عمدا یا سهوا به نقل از اینجانب مبنی بر واردات خودروی دست دوم ازافغانستان درج کرده بودند طرح دعوی شده تا علت انتشار این خبر کذب مشخص و باعاملان آن برخورد شود زیرا این رفتار به اسم دفاع از حق مردم باعث سوء استفاده مافیای خودرو شده است.

محمدرضامنصوری با تاکید بر حمایت مجلس از رحمانی گفت: آقای رحمانی از بدنه مجلس بوده و تجربه حضور در سه دوره کمیسیون صنایع را دارند البته باید با توجه به عملکرد ایشان قضاوت کنیم اما مجلس به ایشان کمک خواهد کرد تا خودروسازی ها از شرایطی که در آن قرارگرفته اند رهایی یابند و شاهد شکوفایی صنعت خودرو کشور شویم.

وی در پایان گفت: امیدواریم با تجربیات خوبی که وزیر صنعت، معدن و تجارت دارند،مقتدارنه تصمیماتی به نفع کشور و مردم اتخاذ کنند و در افزایش قیمت ها قدرت خرید مردم را در نظر داشته باشند زیرا شرایط فعلی برای افزایش قیمت خودرو مهیا نیست.