اخبار
اخبار
معرفی نیازمندی‌های فناورانه گروه سایپا
انتشار خبر: 1398/03/20

به گزارش خبر خودرو، گروه خودروسازی سایپادر هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتكس 2019 در رویداد تقاضای نوآوری reversepitch حضورخواهد یافت و نیازمندی‌های فناورانه خود را به شركت‌های دانش‌بنیان داخلی معرفی خواهدكرد.

در ادامه طرح پویش ملی بومی‌سازی قطعات، گروه خودروسازی سایپا نیازها و چالش‌های فناورانه خود را در نمایشگاه اینوتكس 2019 اعلام خواهد كرد.

گروه سایپا قصد دارد با ابتكار مركز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا به‌عنوان دبیرخانه پویش ملی بومی‌سازی قطعات خودرو، نیازمندی‌های مدنظر گروه در بخش فناوری را در شش حوزه سیستم پایداری الكترونیكی خودرو ESC، سیستم ترمز خودكار اضطراریAEB، كیسه ایمنی هوا، سیستم مدیریت موتور، خودرو دارای ارتباط connected car و موتور الكتریكی خودرو برقی PMSMelectric motor مطرح كند.

قرار است در این رویداد كه با هدف ارتباط مؤثر با شركت‌های دانش‌بنیان ایرانی، آشنایی با توانمندی‌های تولیدكنندگان داخلی وشناسایی ظرفیت‌ها و امكانات صنعت‌گران و تولیدكنندگان جهت طراحی، ساخت و پاسخ‌گویی به نیازهای تقاضادهندگان برگزار می‌شود، مركز تحقیقات و نوآوری سایپا نیازهای این مجموعه را معرفی كند.

حضور سازمان‌های معتبر صنعتی نظیر گروه خودروسازی سایپا در این رویداد با ارائه نیازهای مشخص فرصت مناسبی را در اختیار شركت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها جهت توسعه همكاری‌ها قرار می‌دهد.

رویداد تقاضای نوآوری در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری اینوتكس 20 خردادماه از ساعت 10:30 تا 12 در سالن مروارید محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و داوطلبان و علاقه‌مندان به شناسایی نیازهای فناورانه گروه خودروسازی سایپا می‌توانند در آن حضور یابند.