اخبار
اخبار
با کیا Seltos x-Line آشناشوید
انتشار خبر: 1398/11/16


گروه بین الملل: نمایش کیا SeltosX-Line در AutoExpo 2020 که از 5 فوریه برگزار می شود، تایید شده است.

به گزارش، کیا Seltos X-Line مجموعه ای از کانسپت ها از نمایشگاه خودروی لس آنجلس سال 2019است. مشخص نیست که هر دو کانسپت آن در این نمایشگاه به نمایش در می آیند یا خیر.

کیا Seltos X-Line Trail Attack کانسپت نسخه ای قدرتمندتر از کیا Seltos است که هدف آن ایجاد قابلیت آفرود در صورت لزوم برای کاربران شهریاست. این خودرو با سیستم AWD الکترونیک، بسته ارتقایی لیفت 2اینچی که ارتفاع از سطح زمین را به 9.2 اینچ می رساند، تایرهای آفرود یا رینگ هایآلیاژی سفارشی 17 اینچی، بکسل بندی مخفی پشت سپر جلو و ریل ها سقف مخصوص ارائه میشود.

این مدل هم چنین از چراغ های مازاد فوق درخشان هلا روی سپر جلو و سقف، طرح رنگ دوگانه مخصوص که یادآور غروب صحرا است و شیشه های رنگی شده نیز بهره می برد.


زیرکاپوت این خودرو موتور 1.6 لیتری توربوشارژ بنزینی با قدرت 175 اسب بخار و گشتاور264 نیوتون متر تعبیه شده است.

کیا Seltos X-Line Urban کانسپت نیز به سبک خود در زمینه آفرود جدی تر است. این خودرو به سیستم چهار چرخ فعال کنترل الکترونیکی با توزیع گشتاور مجهز است که نیرو را به چرخی که بیش ترین نیاز را دارد منتقل می کند. تجهیزات آفرود در این مدل شامل بسته ارتقایی لیفت 2 اینچی، چهار چراغ مازاد هلا روی سقف و باربند مخصوص روی سقف است.

این مدل دارای رنگبدنه خاکستری با الهام از آسمان خراش های شیشه ای و استیل در نیویورک، لس آنجلس وسان فرانسیسکو است. یک پانل سقف مشکی براق نیز طرح رنگی دوگانه به این خودرو میدهد.

کیا Seltos X-Line Urban کانسپت از موتور 1.6 لیتری توربوشارژ بنزینی با قدرت 175 اسب بخارو گشتاور 264 نیون متر و گیربکس اتوماتیک دو کلاجه هفت سرعته بهره می برد.