اخبار
اخبار
رشد ۳۰ درصدی شرکت ایران خودرو دیزل در حوزه تولید
انتشار خبر: 1398/11/21

مدیرعامل ایران خودرو در مراسم تحويل خودروهای آتش نشان ايران خودرو ديزل به فرودگاه ها گفت: محوری تربن مسئله امروز در شرکت ایران خودرو این است که همچنان بتوانیم پرچم تولیدرا برافراشته نماییم.

مقیمی با بیان اینکه شرکت ایران خودرو درحوزه تولید خودروی سواری بیش از ۱۰۰ درصد رشد داشته است، افزود: شرکت ایران خودرو دیزل نیز رشد ۳۰ درصدی در حوزه تولید را تجربه کرده است.

وی افزود: در سال ۹۹ با وجود شرایط تحریم رکوردهای ویژه ای را پشت سر خواهیم گذاشت.

مدیرعامل ایران خودرو محور اصلی تولید راساخت داخل دانست و اذعان داشت: در خصوص خودروهای آتش نشانی دستگاه اول آن با ۲۵ درصدداخلی سازی آغاز و دستگاه دوم آن به ۳۵ درصد داخلی سازی رسیده است.

وی در حوزه ساخت داخل از تولید محصول جدیدون وانا خبر داد و گفت: این خودرو با موتور ملی و پایه گازسوز عرضه خواهد شد.

مقیمی در خصوص موضوع ماده ۱۴۱ قانون تجارتتصریح کرد: از محل تجدید ارزیابی ها تا پایان سال این موضوع مرتفع خواهد شد که تاثیربسزایی در ادامه روند تولید خواهد داشت.

وی با اشاره به مبحث موتورهای دیزلی گفت:می بایست قدم های محکم تری بیش از گذشته در این خصوص برداشته شود.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو همچنین ضمن اشارهبه ارتقای موتور ۳۵۵ به استاندارد یورو ۵ طی ماه های آینده ابراز بیان کرد: موتور۴۵۵ را با کمک مهندسان داخلی در دستور کار قرار دارد.

مقیمی ادامه داد: در صورت اعتماد به داخلیسازی از سوی مهندسان داخلی از توانایی نقش آفرینی در حوزه راه آهن، دریا، هوا و جادهبرخوردار هستیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه ایران خودرودیزل تنها مجموعه ای است که شبکه تامین آن در حوزه محور و ... تکمیل است، خاطرنشان کرد: شاسی ها در گذشته تهیه شده بود و ما تجهیزات را بر روی محصول سوار نمودیم و علاوه بر آن تنها در جزئیات با تکیه بر اصول صرفه جویی ارزی و اشتغال زایی از توان خارجی استفاده نمودیم.

مقیمی همچنین از رونمایی دو خودروى دیگر شرکت ایران خودرو دیزل تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: بر اساس قراردادهای منعقده تعهدات خود مبنی بر تولید و تحویل ١٢ خودروى آتش نشانى هواپیمایى تا پایان تیر ۹۹ را عملیاتی خواهیم کرد.

123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売