اخبار
اخبار
سود در بازار خودرو فقط به دلالان می رسد
انتشار خبر: 1398/11/28

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام میکند که مدیریت ها باید به نحوی باشد که سود در بازار خودرو به خودروساز و مصرف کننده واقعی برسد اما در حال حاضرسود در بازار خودرو فقط به دلالان می رسد و این موضوع موجب بروز فساد و رانت میشود.

محمدرضا منصوری در گفتگو با خبرنگارخبرخودرو اظهار داشت: پس از تحریم ها عرضه خودرو کاهش یافت، این موضوع در کنار بازار کاذبی که از طریق سرمایه گذاری دلالان به وجود آمدو نیز بدهی های خودروسازان موجب افزایش قیمت خودرو در بازار شد که البته این وضعیت قطعا تغییر خواهد کرد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی افزود: مدیریت خودروسازان باید به نحوی باشد که سود به خود خودروساز و مصرف کننده برسد اما در حال حاضر سوددر بازار خودرو فقط به دلالان می رسد و این موضوع موجب بروز فساد و رانت می شود.

منصوری گفت: سیاست های دستوری در حوزه صنعت و بازار خودرو تا این لحظه جوابگو نبوده، سامان بخشیدن به این حوزه نیازمند مدیریتی است که به طور کامل موضوع را پیگیری کند؛ باید بازنگری هایی در حوزه فروش صورت گیرد تا خودرو به صورت معقول به دست مصرف کننده واقعی برسد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: آزادسازی قیمت باید با یک کار کارشناسی و به صورت صحیح انجامشود تا سود در بازار خودرو به خودروساز و مصرف کننده واقعی – و نه دلالان- برسد.

123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売