اخبار
اخبار
همكاری ایران‌خودرو و صنعت دفاعی کشور برای تولید قطعات با فن‌آوری بالا
انتشار خبر: 1398/11/29

مشاور فرماندهی معظم كل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح در بازدید از طرح‌های توسعه‌ای محصولات ایران‌خودرو گفت: این شركت با همكاری جوانان متخصص صنعت دفاعی كشور توانسته تهدیدهای حاصل از تحریم‌ها را به فرصت تبدیل كند و با تولید قطعات با فن‌آوری بالاصرفه جویی ارزی خوبی را نصیب کشورمان نماید.

سردار دهقان خاطر نشان كرد: با تشدید تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران و به تبع آن صنعت خودرویی کشور، شرکت‌های غربی از همکاری باخودروسازان سرباز زدند و تامین قطعات خاص خودرو، بخصوص قطعات حوزه الکترونیکی با مشکل مواجه شده بود.

وی تاكید كرد: با توجه به سیاست‌های ابلاغی،ظرفیت‌های دانشی و فناورانه صنعت دفاعی برای حل مشکل و مرتفع ساختن نیازهای ملی به کمک خودروسازان آمد و تا به امروز موفق شده است با بهره گیری از توان شبکه همکار دربخش خصوصی کمک‌های شایان توجهی را ارائه كند.

سردار دهقان بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ صنعت خودرو در جامعه اظهار داشت:‌ خودروسازان در جهت رضایت مندی مشتریان با تولید خودروهای كیفی و قیمت متناسب گام بردارند.

در ادامه فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، اجرای نهضت داخلی سازی، افزایش شمارگان تولید و ارتقای سطح كیفی محصولات را به عنوان مهمترین اولویت كاری این خودروساز دانست.

وی افزود: در حال حاضر تولید روزانه به بیش از دوهزار دستگاه رسیده و تثبیت شده است. درصدد هستیم با اجرای میثاق‌نامه دوم كه باقطعه سازان به امضا رساندیم تا پایان سال این عدد را در ۲۵۰۰ دستگاه مستحکم کنیم.

مقیمی تاكیدكرد: از هرگونه افزایش قیمت بازارهیچ منفعتی نصیب خودروساز نمی‌شود و قیمت نهاده‌های تولید چند برابر شده در صورتی كه قیمت كارخانه محصولات هیچ تناسبی با آن ندارد.

وی رونمایی از سه محصول جدید در سال جاری را حاصل تفکر و مدیریت جهادی دانست و از تولید و رونمایی گیربکس شش سرعته در روزهای آینده نیز خبر داد و گفت: با اجرای نهضت ساخت داخل توانستیم با کاهش ۳۰ درصدی هزینه‌های تولید خودرو به افزایش ظرفیت‌های اشتغال و بازگشت به کار نیروهای تعلیق شده در صنعت قطعه سازی کمک کنیم.

حسن وفادار قائم مقام مدیرعامل در كیفیت گروه صنعتی ایران خودرو خاطر نشان كرد:‌ ایران‌خودرو با هدف ایجاد ثبات در روند تولید، تحویل و ارایه محصول و خدمات بدون نقص، متنوع و ایمن در شرایط تحریم‌های بین‌المللی برنامه‌هاو پروژه‌های متعددی برای ارتقای سطح كیفیت محصولات در سال گذشته و امسال تعریف و اجراكرده است.

وی كیفیت را سرفصل تمامی برنامه‌های ایران خودرو در حوزه های مختلف تامین،‌ تولید و خدمات پس از فروش خواند و گفت: با نظارت‌های مستمر بر زنجیره ارزش خودرو، علاوه بر این كه مانع افت كیفی محصولات می‌شویم،‌ به دنبال ارتقای كیفیت و ارایه محصول و خدمات مطلوب تر به مشتریان هستیم.

123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売