اخبار
اخبار
تقویت قطعه سازان گام نخست بهبود وضعیت بازار خودرو است
انتشار خبر: 1398/12/03

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام کرد:برای بهبود وضعیت بازار خودرو در اولین گام باید نسبت به تقویت قطعه سازان وبازگشت آنان به چرخه تولید اقدام نمود تا این رویه منجر به افزایش تولید خودرو و تامین نیاز جامعه شود.

رمضانعلی سبحانی فردر گفتگوبا خبرنگار خبرخودرو اظهار داشت: از جمله عوامل اصلی افزایش قیمت خودرو عدم تناسب عرضه و تقاضا و نیز ممنوعیت واردات خودرو است.

نماینده مردم سبزوار، جغتای جوین خوشاب و داورزندر مجلس شورای اسلامی افزود: در کنار این عوامل، تبدیل خودرو به کالای سرمایه ای و هجوم نقدینگی به بازار خودرو از دیگر عوامل افزایش قیمت خودرو است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درخصوص راهکارهای لازم برای مقابله با افزایش قیمت خودرو گفت: درخصوص واردات خودرو با توجه به محدودیت های ارزی، شاید واردات خودرو بدون خروج ارز از کشور یک راهکار در این راستا باشد.

سبحانی فربااشاره به ناکارامدی سیاست های دستوری دولت اظهار داشت: سیاست های دستوری زمانی کارساز و کارآمد خواهد بود که حرکت ما متناسب با نیاز جامعه باشد؛ وقتی حرکت براساس نیاز جامعه نباشد دستور اجرایی نمی شود.

نماینده مردم سبزوار، جغتای جوین خوشاب و داورزندر مجلس شورای اسلامی افزود:در شرایط فعلی دولت باید حمایت های لازم را از صنعت خودرو داشته باشد؛ همچنین مدیران خودروسازی های بزرگ کشور باید برنامه ریزی مناسبی برای تامین قطعات داشته باشند؛ به این منظور خودروسازان باید با برنامه ریزی و به کارگیری روشهای مناسب، نسبت به پرداخت بدهی ها به قطعه سازان اقدام نمایند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: بسیاری از قطعه سازان در مقاطعی از چرخه تولید خارج شدند که عمده دلیل آن، عدم دریافت مطالبات ازخودروسازان بود.

نماینده مردم سبزوار، جغتای جوین خوشاب و داورزندر مجلس شورای اسلامی افزود:در اولین گام باید نسبت به تقویت قطعه سازان و بازگشت آنان به چرخه تولید اقدام کنیم تا این رویه در نهایت منجر به افزایش تولید خودرو و تامین نیاز جامعه شود.

سبحانی فرگفت:خودروسازان باید در زمینه فروش، مدیریت صحیحی داشته بشند تا از فعالیت دلالان وسودجویان ممانعت به عمل آید. به عبارتی کنترل و نظارت بر خرید و فروش از سویخودروسازان اقدام مناسبی در راستای رسیدن خودرو به دست مصرف کننده واقعی است.

123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売