اخبار
اخبار
تاكید مدیرعامل سایپایدك بر استفاده از فناوری‌های نو در ارائه خدمات
انتشار خبر: 1398/12/04

مدیرعامل سایپایدك گفت:استفاده از فناوری‌های نو در ارائه خدمات و فروش قطعات زمینه‌ساز تحول در خدمات پس از فروش سایپا خواهد بود.

سید فخرالدین حیدری منش در نشست شورای مدیران سازمان خدمات پس از فروش سایپا با بیان این مطلب افزود: استفاده از فناوری‌های نو درفروش قطعات و ارائه خدمات با تکیه بر شبکه گسترده خدمات پس از فروش، در برنامه‌های آتی سایپایدك مورد توجه قرار می‌گیرد كه نقش قابل توجهی در توسعه سهم بازار و افزایش رضایت مشتریان خواهد داشت.

وی در ادامه با تاكید بر اهمیت نقش نیروی انسانی در تحقق برنامه‌های سازمان، گفت: نیروی انسانی با تجربه و کاردان، سرمایه اصلی و گران بهای سایپایدک است و بدون تردید، اهداف این سازمان با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و استفاده بهینه از نقاط قوت، محقق خواهد شد. در همین راستا برنامه‌های بهره‌وری درحوزه منابع انسانی باید با جدیت بیشتری پیگیری شود.

مدیرعامل سایپایدك با اشاره به توانمندی سایپایدك در افزایش سهم بازار قطعات یدكی، گفت: سهم سایپایدک از بازار وسیع خدمات و قطعات یدكی با برنامه‌های در نظر گرفته شده و استفاده از تجارب کارکنان، قابل افزایش است.

وی ادامه داد: در برنامه‌ اقتصادی و مالی سازمان خدمات پس از فروش سایپا، بودجه‌ریزی مبتنی بر عملكرد مورد توجه ویژه قرار دارد و این نگاه در تخصیص بودجه اعمال می‌شود.

حیدری منش با اشاره به دستاوردهای سایپایدك در زمینه افزایش رضایت مشتریان، گفت: یكی از مواردی كه در ارزیابی شركت‌های خدمات پس از فروش مورد توجه قرار گرفته، شاخص رضایتمندی نمایندگی‌ هاست كه خوشبختانه عملكرد سایپایدك در این زمینه موثر بوده و این شاخص در افزایش رضایت مشتریان از اهمیت ویژه‌ای برخورداراست.

123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売