اخبار
اخبار
واردات مینی‌بوس‌ دست دوم در دستور کار نیست
انتشار خبر: 1399/02/10

به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل اتحادیه مینی بوسرانی کشور از افزایش 20 درصدی نرخ کرایه ناوگان مینی بوسرانی در کشور خبر داد.

غلامرضا غضنفری در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو،در خصوص تاریخ آغاز به کار اتحادیه مینی بوسرانی کشور پس از تعطیلات ناشی از کرونااظهار داشت: اتحادیه ناوگان مینی بوسرانی بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا ازیکم اردیبهشت ماه سال جاری، آغاز به کار کرده است.

وی در خصوص وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزود: این پروتکل‌ها به اتحادیه ابلاغ شده و رعایت آنها در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل اتحادیه مینی بوسرانی کشور در ادامه در خصوص وضعیت ناوگان مینی بوسرانی در تعطیلات ناشی از شیوع کرونا گفت:

ناوگان مینی‌ بوسرانی ازنیمه دوم اسفند ماه تا به امروز با کاهش 90 درصدی در جابجایی مسافر مواجه بوده است و رانندگان این ناوگان هم به دلیل نبود مسافر در یک تعطیلات اجباری به سر می‌بردند.

غضنفری در خصوص وضعیت معیشت رانندگان مینی‌بوسرانی بیان کرد:اتحادیه طی ارسال نامه‌‌ای به سازمان راهداری درخواست پرداخت وام و تسهیلات به رانندگان این ناوگان از سوی دولت مطرح شد که مورد موافقت قرار گرفته، اما تاکنون اجرایی نشده است.

وی در خصوص جزئیات تسهیلات در نظر گرفته شده از سوی دولت به رانندگان ناوگان مینی بوسرانی تصریح کرد: مذاکراتی در خصوص ارائه تسهیلاتی نظیر سبد کالا و یا پرداخت وام 10 میلیونی برای جبران بیکاری رانندگان شاغل در این ناوگان با دولت انجام شده که تاکنون عملیاتی نشده است.

مدیرعامل اتحادیه مینی بوسرانی کشور در خصوص وضعیت واردات مینی بوس‌های دست دوم گفت: جلساتی در این خصوص برگزار نشده و در حال حاضر موضوع واردات مینی‌بوس‌های دست دوم در دستور کار قرار ندارد.

غضنفری در خصوص وضعیت نوسازی ناوگان مینی بوسرانی و قراردادهای منعقده با شهرداری، خودروسازان و دولت تاکید کرد: تاکنون 30درصد از قراردادهای منعقده تا سال 98، اجرایی شده است.

وی همچنین در خصوص ورود مینی‌بوس‌های جدید به شهر تهران و آغاز به کار آنها در برخی خطوط بیان کرد: این موضوع به مینی بوسرانی شهری و سازمان ترمینال شهرداری مرتبط است و از سوی اتحادیه مینی بوسرانی کشور مطرح نگردیده است.

غضنفری در خصوص وضعیت تولید دستگاه‌های مینی‌بوس در کشور یادآور شد: ایران خودرو دیزل وگروه بهمن خط تولید مینی‌بوس دارند که بهمن دیزل هم بیشتر وارداتی است که در ایران مونتاژ می‌شود و خط تولید ما فقط ایران خودرو دیزل است.

وی در خصوص وضعیت اسقاط مینی بوس در کشور گفت:اعلام دولت مبنی بر پرداخت بلاعوض 50 درصد از مبلغ خرید مینی بوس‌های وارداتی به رانندگان و در عوض اسقاط دستگاه‌های فرسوده از سال 88 تاکنون، اجرایی نشده است.

مدیرعامل اتحادیه مینی بوسرانی کشور در پایان در خصوص افزایش کرایه ناوگان مینی بوسرانی در سال 99، خاطرنشان کرد: تصمیمی مبنی بر افزایش 20درصدی نرخ کرایه‌ها پس از دو سال، در 15 اسفند ماه سال گذشته اتخاذ شد که از 25اسفند ماه اجرایی شد و تا 15 فروردین ماه 99، به قوت خود باقی بود که پس از کش وقوس فراوان، که در حال حاضر، افزایش 20 درصدی میزان کرایه‌ها قطعی گردیده است.

123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売