اخبار
اخبار
لزوم سرعت بخشی به نوسازی ناوگان عمومی به ویژه در پایتخت
انتشار خبر: 1399/03/31

به گزارش خبرخودرو، نماینده منتخب مردم دردوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در خصوص وقفه ایجاد شده در نوسازی تاکسی‌های فرسوده و تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی واکنش نشان داد.

سمیه محمودی در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو درخصوص مشکلات معیشتی تاکسیرانان ناشی از اسقاط خودروهای فرسوده و عدم شماره‌گذاری وتحویل خودروهای جدید با ممانعت سازمان محیط زیست به دلیل عدم اعمال استاندارد یورو5 اظهار داشت: موجب ورود ضرر و زیان به تاکسیرانان شده است. این مقوله، از موضوعات بین دستگاهی است که نیازمند ورود دولت برای حل آن است؛ البته بسیاری از ناکامی‌های حادث شده نیز در عمل ناشی از عدم وجود برنامه مشخص و سیاست‌های یکسان در کشور یافقدان همکاری و هماهنگی مابین ارگان‌ها و سازمان‌ها است.

وی در خصوص ضعف در اجرای قوانین اسقاط بیانکرد: تعهدی ایجاد شده که می‌بایست ایفا شود زیرا عدم پایبندی به تعهدات موجب ورودخسارت به اشخاص و سلب اعتماد مردم خواهد شد.

منتخب مردم شهررضا در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم انجام تعهدات، عملکردهای آینده را مخدوش‌ می‌سازد، گفت: تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی ضروری است و در شرایط فعلی که کشور با مشکلات ناشی از آلودگی محیط زیست مواجه است، نیازمند انعقاد تفاهم‌نامه بین دستگاه‌ها و همکاری آنها با یکدیگرهستیم.

محمودی با تاکید بر اینکه خودروسازان می‌بایست پارامترهای تعیین شده برای ارتقای استانداردها را اجرایی نمایند، گفت: در حال حاضرشرایط ایجاد شده موجب ورود خسارت به تاکسیرانان و متاثر شدن معیشت آنها از این وضعیت گردیده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص وظیفه شوراهای شهر و روستا در نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی اذعان داشت: شوراهای شهر وروستا می‌بایست ریل‌گذاری‌های قانونی را برای نوسازی این ناوگان انجام دهد.

محمودی با اشاره به آلودگی هوای شهر تهران ومشکلات زیست محیطی در پایتخت گفت: تهران در شرایط خاصی قرار دارد و شورای شهر موظف به اقدامات جدی و سریع در خصوص ارتقای وضعیت حمل و نقل عمومی، حتی چاره‌اندیشی برای وضعیت موتورسیکلت‌های فرسوده است.

وی همچنین با بیان اینکه می‌بایست تمهیداتی درخصوص ورود خودروهای برقی انجام شود، تاکید کرد: برنامه‌ریزی در این خصوص به کاهش آلودگی هوا به ویژه در فصل زمستان و عدم مواجهه با تعطیلی مراکز کاری و مدارس وهمچنین بروز انواع بیماری‌ها می‌انجامد.

محمودی تصریح کرد: آلایندگی موتورسیکلت‌ها وآسیب‌های ناشی از آن، بیش از خودروهایی است که در سطح شهر تردد می‌کنند که دولت می‌بایست در کنار سایر ارگان‌ها در جهت رفع آن بکوشد.

نماینده منتخب مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: شیوع بیماری کرونا و عدم اجرای طرح ترافیک موجب وخیم تر شدن آلودگی هوا خواهد شد و البته با توجه به هزینه‌های فزاینده ناوگان حمل و نقلی و فرسودگی آن، توافقاتی می‌بایست منعقد و در راستای انجام آن اهتمام لازم صورت گیرد.

123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売