اخبار
اخبار
زیرساخت کارت هوشمند سوخت برای وانت بارهای شهری فراهم نیست
انتشار خبر: 1399/04/07

به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه پیک موتوری و حمل و نقل بار سبک شهری از ایرادات کارت هوشمند سوخت وانت بارهای درون شهری سخن گفت.

داوود محمدی در گفتگو با خبرنگارخبرخودرو بیان کرد: به اعتقاد بنده کارت هوشمند سوخت در سیستم اصناف تعریف نشده است و برای وانت بارهای شهری امکان پذیر نبوده زیرا زیرساخت این امر فراهم نشده است.

وی با انتقاد از سازمان راهداری افزود: هر ناوگانی یک متولی دارد و متولی ناوگان وانت بارهای درون شهری، اتحادیه وانت بار در سطح کشور است که تحت نظر اتاق اصناف هر شهرستان فعالیت می کند و هرتصمیمی در این مورد گرفته می شود ابتدا می بایست با مسئولین اتحادیه رایزنی شود وسپس رسانه ای شود اما متأسفانه تا کنون ابلاغیه کتبی مبنی بر تخصیص اعتبار بنزین به وانت بارهای شهری به اتحادیه ارسال نشده است.

رئیس اتحادیه پیک موتوری و حمل و نقل بار سبک شهری ادامه داد: رانندگان قشرزحمت کشی هستند که سزاوار این نیستند که هر دفعه برای امرارمعاش خود با موانعی مواجهه شوند.

محمدی ضمن ابراز امیدواری خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است که از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اتحادیه وانت بارهای درون شهری تماس حاصل شده و مقرر شد تعدادی از وانت بارهای شهری که پروانه کسب دارند به صورت رایگان دوگانه سوز شوند. این تنها تصمیمی است که تا کنون بامشورت اتحادیه وانت بارهای شهری از سوی مسئولین اجرایی شده است.

123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売