اخبار
اخبار
نشست ۱+۶ بیمارستان های تهران در مواجهه با کرونا برگزار شد
انتشار خبر: 1399/04/16

به گزارش خبرگزاری مهر، در نشست هیئت‌ رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران، با روسای بیمارستان‌های پذیرنده مبتلا به کووید ۱۹، عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، با اشاره به افزایش مراجعه بیماران کرونا به بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی، گفت: در دانشگاه تا ۱۰ روز قبل شاهد روند نزولی خوبی بودیم، اما این روزها حوزه بهداشت و بیمارستان‌ها، با افزایش بار مراجعه مواجه شده‌اند.

وی افزود: با توجه به سیر فزاینده بیماری، امکان اینکه فقط یک بیمارستان، پذیرش بیماران را بر عهده بگیرد، وجود ندارد و بایستی تمامی بیمارستان‌های جنرال بزرگ سطح شهر پذیرای بیماران باشند.

کریمی با تشریح سیاست‌های معاونت درمان وزارت بهداشت، گفت: یکی از نکات مورد تأکید معاونت درمان، جداسازی راه‌های ورود و خروج بیماران عادی و مبتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌ها است. امیدوارم با تجربه‌ای که در ۴ ماه گذشته کسب کردیم بتوانیم از این موج نیز با موفقیت عبور کنیم.

وی با قدردانی از کادر بهداشت و درمان و روسای بیمارستان‌ها، اظهار داشت: امیدوارم با استفاده از تجربه ۴ ماهه گذشته، هوشمندانه‌تر و با تدبیر، هماهنگی و تجربه بیشتر کارها را پیش ببریم و هیجان و نگرانی خود را کمتر کنیم.

123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売