اخبار
اخبار
نمادهای خودرویی پس از رشد آرام گرفتند .
انتشار خبر: 1399/05/11

به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه گفت:نمادهای خودرویی طی هفته گذشته رشد قابل ملاحظه‌ای را تجربه کردند و در این شرایط اصلاح و بازگشت در گروه‌های خودرویی کاملا طبیعی به نظر می‌رسد.

همایون دارابی در گفتگو با خبرنگار خبرخودرودر خصوص وضعیت صنعت خودرو در بازار سرمایه طی هفته گذشته اظهار داشت: شاخص کل در بازارطی هفته گذشته به مرز نزدیک به 2 میلیون واحد نزدیک شد و همین امر موجب ورود بازاربه فاز اصلاح و استراحت گردید.

وی افزود: در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته گذشته شاهد شتاب شدید در بخش عرضه بودیم که به فروش بیش از یک میلیارد سهم ایرانخودرو منتهی شد.

این کارشناس بازار سرمایه در ادامه گفت: شرکت سایپا نیز با ریزش صف خرید، رشد قابل توجه عرضه را رقم زد.

دارابی در خصوص وضعیت بازار سرمایه طی هفته آینده تصریح کرد: بازار در حال حاضر شرایط اصلاح و استراحتی را تجربه می‌کند که براساس احتمالات، همین روند در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده تداوم خواهد داشت.

وی در خصوص وضعیت تحولات کلان در صنعت خودروطی روزهای اخیر با بیان اینکه وقوع اتفاق خاصی را در صنعت خودرو شاهد نیستیم، گفت:هنوز در انتظار روشن شدن این موضوع هستیم که آیا دولت واگذاری سهام را جدی می‌گیردو سهام را به صندوق دارای دوم یا سوم منتقل می‌نماید یا خیر.

دارابی در ادامه بیان کرد: این موضوع که وزیرجدید صمت در صورت معرفی دولت، چه دیدگاه و نظراتی در خصوص صنعت خواهد داشت،ابهاماتی را در این فضا ایجاد کرده است.

این کارشناس بازار سرمایه در پایان با اشارهبه اینکه نمادهای خودرویی طی هفته گذشته رشد قابل ملاحظه‌ای را داشته‌اند، گفت: دراین شرایط یک اصلاح و بازگشت در گروه‌های خودرویی کاملا طبیعی به نظر می‌رسد.

123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売