اخبار
اخبار
افزایش تعداد مراکز تعویض پلاک با نوبت دهی اینترنتی
انتشار خبر: 1399/06/02

به گزارش خبرخودرو، رئیس مرکز شماره‌گذاریپلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از افزایش مراکز تعویض پلاک دارای امکان دریافت نوبت‌دهیاینترنتی خبر داد.

سرهنگ علی محمدی گفت: با تدبیر ریاست پلیسراهور ناجا و در راستای گسترش خدمات الکترونیکی نیروی انتظامی، تصمیم بر آن شد تا نوبتدهی برای حضور در مراکز تعویض پلاک اینترنتی شود. ۱۹ مرداد ماه ظرفیت یک سالن از دومرکز تعویض پلاک خاوران در شرق تهران و میثم در غرب تهران به نوبت‌دهی اینترنتی اختصاصیافت.

وی با اشاره به موفقیت آمیز بودن این طرحو استقبال خوب شهروندان از آن نیز گفت: قرار است به مرور مراکز دیگر نیز به این سامانهمتصل شوند که از امروز مرکز تعویض پلاک اتحاد در تهرانپارس و مرکز تعویض پلاک الغدیردر یافت آباد نیز به این سامانه پیوستند. البته تمام ظرفیت دو مرکز الغدیر و اتحادبه نوبت‌دهی اینترنتی اختصاص یافته است.

محمدی، نشانی این سامانه را nobatdehi.epolice.ir اعلام کرد و گفت: مرکز چیتگر، باقرشهر و بخشی از ظرفیتمرکز میثم و خاوران فعلا بصورت حضوری خدمات رسانی خواهند داشت، اما توصیه ما به شهروندانو مراجعه‌کنندگان این است که با توجه به شرایط کرونا و به منظور رعایت فاصله‌گذاریاجتماعی از امکان نوبت‌دهی اینترنتی استفاده کنند.

رییس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهنمایی و رانندگیناجا افزود: به‌زودی تمامی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در تهران و مراکز استان‌هابا اخذ نوبت دهی اینترنتی خدمات رسانی خواهند کرد.

123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売