اخبار
اخبار
باز طراحی نسل جدید مرسدس کلاس SL
انتشار خبر: 1399/07/27

گروه بین الملل: مرسدس بنز آماده بازنگری گسترده در خط تولید خود است.

به گزارش خبرخودرو، اولا کالنیوس مدیر عامل شرکت مرسدس می گوید که این شرکت تلاش خود را برای پر کردن تمام بخشهای موجود در بازار انجام می دهد. در حالی که تمرکز اصلی وی بر روی خودروهای دیفرانسیل جلو این شرکت است، تغییرات چشمگیری نیز در دیگر محصولات این خودروساز ایجاد می شود.

بنابراین، مرسدس قبلاً تأیید کرده است که نه کوپه و نه کانورتیبل به سدان جدید کلاس S نمی پیوندند. به عنوان یک جایگزین کاملاً معادل، این برند قصد دارد نسل جدیدی از رودستر کلاس SL را به مشتریان ارائه دهد.

یک هنرمند، بازطراحی از تصاویر جاسوسی کلاس SL جدید به عنوان مبنای ایجاد این خودرو استفاده کرده است. در حال حاضر مهندسان در حال ارزیابی رودستر در جاده های عمومی هستند.

هنوز به طور قطع نمی دانیم که نسخه برتر رودستر ممکن است از چه موتوری استفاده کند. طبق یک شایعه، موتور V8 از مرسدس آ ام جی GT بلک سریز با توان 720 اسب بخار (537 کیلووات) خواهد بود. متناوباً، ممکن است پیشرانه آ ام جی SL73e 4Matic با پیشرانه کمکی الکتریکی 4.0 لیتری V8 توئین توربو همراه باشد.

گوردن واگنر، طراح ارشد مرسدس می گوید که این رودستر جدید از مرسدس 300 SL الهام گرفته است. اگرچه، شباهت ها خیلی قابل توجه نیستند. بارزترین تفاوت نسبت به نسل قبلی استفاده از سقف پارچه ای به جای سقف فلزی تاشو است.


123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売