اخبار
اخبار
مالکین برای نوسازی خودروهای فرسوده ثبت نام کنند
انتشار خبر: 1399/08/28

به گزارش خبرخودرو،مدیر عامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه از نوسازی ۵۶ دستگاه تاکسی فرسوده شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: مالکین برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده ثبت نام کنند.

سجاد سلیمانی مدیر عامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه؛ با بیان اینکه نوسازی ناوگان، موضوع ویژه‌ای است که به سلامت شهروندان ارتباط پیدا می‌کند بنابراین ان را در دستور کار خود قرار داده ایم، اظهار کرد: ازابتدای سال جاری تاکنون ۱۱۶ نفر از مالکین خودرو‌های تاکسی فرسوده زیر مدل سال ۸۸ در این طرح نوسازی نقدی ثبت نام کرده‌اند که تاکنون ۵۶ نفر موفق به دریافت تاکسی نو شده اند و مابقی نیز در مرحله صدور پیش فاکتور و واریز وجه جهت سیر مراحل اداری هستند.

سلیمانی با اشاره به شروع مجدد مرحله دوم طرح نقدی نوسازی تاکسی فرسوده با سطح آلایندگی یورو ۵، خاطر نشان کرد: متقاضیان در اسرع وقت جهت ثبت نام با در دست داشتن برگ سبز و پروانه معتبر تاکسیرانی تا مدل خودرو‌های سال ۱۳۸۸ با مراجعه به سازمان نسبت به ثبت‌نام نوسازی تاکسی خود اقدام کنند.

شایان ذکر است، قیمت تمام شده در این طرح، برای تاکسی پژو۴۰۵ مبلغ حدود ۱۰۴ میلیون تومان و برای سمند ای. اف. سون مبلغ حدود ۱۱۸ میلیون تومان است.


123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売