اخبار
اخبار
نسخه آزمایشی M8مشاهده شد
انتشار خبر: 1400/03/04

گروه بین الملل:نمونه اولیه خودروی بی ام و 2021 M8 در حال تست در نوربرگ رینگ است.

به گزارش خبرخودرو، با نگاهی به موارد جدید اضافه شده در M8 ، این احتمال وجود دارد که BMW در آستانه معرفی نمونه پرچمدار GTS کوپه بزرگ باشد.

برخی از رسانه ها عنوان می کنند که این مدل می تواند یک مدل تمرینی از BMW M8 CSL 2022 باشد ، اما یک منبع در شرکت تولید کننده می گوید که این خودرو می تواند یک پروتوتایپ از یک خودرو ایمن باشد.

همان‌طور که از چنین خودرویی انتظار می‌رود، نسخه ویژه ب‌ام‌وM8که به عنوان خودروی ایمنی در مسابقاتموتوجی پیشرکت خواهد داشت باید خودرویی سبک، با آیرودینامیک بالا و ظاهر جذاب باشد که البته هرچند این ویژگی‌ها در نسخه استانداردM8نیز یافت می‌شود امابه واسطه تغییر در برخی قطعات فنی مدل استاندارد، باز هم عملکرد بهتری برای این نسخه حاصل شده است.

با این حال ، نمونه اولیه M8 مشاهده شده در مسیر نوربرگ رینگ آلمان تفاوت های قابل توجهی دارد ، و سرنخ هایی می دهد که این می تواند چیزی بیش از یک خودروی آزمایشی ایمنی صرف باشد - حتی می تواند به طور بالقوه یک نسخه خودرو ایمنی از یک مدل جاده ای آینده باشد.

اگر سازنده آلمانی موتور نسخه GTS M8را ارائه دهد ، انتظار می رود توان خودرو به 460 کیلووات و گشتاور آن به 750 نیوتن متر برسد.

123moviesreplica rolex air king
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売