اخبار
اخبار
جانشین آئودی R8تمام الکتریکی خواهد بود
انتشار خبر: 1400/09/23

گروه بین الملل: امروز آئودی تایید کرد که جانشین R8 تمام الکتریکی خواهد بود و نباید این خبر برای طرفداران آئودی تعجب آور باشد.

به گزارش خبرخودرو، آئودی هرگز با این ایده مخالفت نکرد. با این حال، این شرکت در مورد برنامه های خودروی خود کاملا مبهم بوده است. این دیگر صدق نمی کند. رئیس بازاریابی محصولات آئودی اسپرت با رودشادو تأیید کرد که نام تجاری R کاملاً الکتریکی است.

لیندا کورز گفت که آئودی "بخش R" را متحول خواهد کرد، اگرچه انتظار نداشته باشید سال آینده چیز جالبی از راه برسد. کورز اضافه کرد که این یک هدف برای دهه آینده است، اگرچه این بدان معنا نیست که آئودی R8 را با موتورهای الکتریکی و باتری ارائه خواهد کرد، اگرچه این امکان وجود دارد. نظرات قبلی این شرکت حاکی از آن بود که جانشین این خودرو می ‌تواند نوع کاملا متفاوتی از خودرو باشد و آئودی احتمالاً نام R8 را برای آن انتخاب کرده است.

آئودی نگرانی ‌های خود را در مورد اینکه آیا فناوری باتری به اندازه کافی برای پشتیبانی از یک خودروی اسپرت مناسب است، ابراز کرده است، اما با توجه به کاهش هزینه‌های خودروهای الکتریکی و افزایش کارایی، در سال ‌های آینده باید پیشرفت ‌های زیادی در این زمینه به وجود بیاید.

fmovies