اخبار
اخبار
بی ام و و مرسدس بنز برنامه های حضوری CESرا به دلیل نگرانی از کووید لغو کردند
انتشار خبر: 1400/10/13

گروه بین الملل: بی ‌ام ‌و و مرسدس بنز به فهرست رو به رشدی از شرکت‌های مطرح می ‌پیوندند که تصمیم به تغییر برنامه ‌های نمایشگاه لوازم الکترونیک مصرفی 2022 در لاس وگاس دارند.

به گزارش خبرخودرو، به دلیل نگرانی در مورد افزایش سریع موارد کووید 19، به شکل امیکرون که در حال حاضر ایالات متحده را فرا گرفته است، هیچ یک از شرکت ها حضوری در نمایشگاه نخواهند داشت.

انتظار می رفت بی ‌ام ‌و مفهومی برای پنل های بدنه تغییر رنگ و همچنین یک سیستم سینمای داخل خودرو با تکنولوژی بالا به نمایش بگذارد. همچنین شایعه شده بود که iX M60 در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. بی ‌ام ‌و به‌جای حضور در نمایشگاه، رویدادهای دیجیتالی را برگزار می‌کند.

سال‌ هاست که گروه بی ‌ام ‌و نوآوری ‌های خود را در نمایشگاه (CES) در لاس وگاس ارائه می‌ کند. با توجه به وضعیت کرونا، گروه بی ‌ام ‌و تمام فعالیت های رسانه ای برنامه ریزی شده در CES را به یک برنامه کاملا دیجیتالی که از آلمان پخش می شود منتقل می کند.

مرسدس بنز نیز از CES کناره گیری کرده است.

CES سال 2022 قرار است از 5 تا 8 ژانویه در لاس وگاس برگزار شود. شرکت کنندگان در نمایشگاه باید به طور کامل در برابر کووید-19 واکسینه شده باشند و از ماسک استفاده کنند. تست کووید در محل نیز در دسترس خواهد بود.

fmovies